YAMAHA TDM

Modely TDM 850

Moje TDM

Yamaha TDM 900

Výměna řetězové sady TDM 850

Výměna oleje TDM 900

Laďák na TDM 900

Pneu na TDM

 

 

 

PNEU PRO YAMAHU TDM

 

 

TDM 900 jsem koupil na Metzelerech které se na ní standardně obouvají. Asi mají slušnou výdrž , protože přední jsem zouval po 10000km a to nevím kolik na ní bylo už najeto při koupi, ale já jsem chtěl  něco na čem si budu jistější na mokru.

Hledal jsem dlouho nějaké rozumné info, protože na pneumatikových serverech jsou všechny gumy ideální na mokro a všechny mají optimální výdrž, ale já bych rád věděl něco víc. Nedařilo se mi nic najít a už jsem to skoro vzdával, ale nakonec jsem přece jen našel test díky kterému jsem se rozhodl a koupil Continentaly Road Attack 2.

Test

Dnes můžu říct, že to pro mě byla dobrá volba. V zatáčkách hodně příjemné svezení, jestli je to díky dvousměsové technologii samozřejmě nedokážu posoudit (-: , ale pro mě prostě dost dobrý a na mokru taky spokojenost. Zadní guma vydržela 8000km , což se může zdát někomu málo, ale já myslím že ta jízda za to stojí. U přední výdrž ještě neznám.

Pro mě osobně je příjemné i to, že nové nekloužou, nesnášel jsem vždycky tu nejistotu než se nová pryž omete aby nebyla nebezpečná.

Teď jsem zrovna nazul na zadek další Road Attack2 tentokrát s přívlastkem EVO, tak doufám že bude aspoň tak dobrá jako ta co sundávám a ne že bude horší jak se dnes u některých novinek bohužel stává zvykem )-: .