Side Velorex 562

Katalog ND side Velorex 562

 

 

Side Velorex 562

 

V únoru 2008 jsem neodolal pokušení a přivezl si domů sajdu Velorex 562 v celkem slušném stavu s představou jejího připojení k Jawě 634.Vypadá to, že je celkem kompletní.Něco bude třeba vyměnit,ale není toho až tak moc.Zadní tlumič to má za sebou a plexi,ačkoli existuje bude asi také na vyhození.
Po rozebrání mně překvapila chatrnost vrchního dílu sajdy,tam skutečně laminátu není příliš )-:  na pár místech ho budu muset i vyspravit.
Rám a díly podvozku jsem dal do komaxitu, je to rychlé a stojí to pár korunek.
06-2008   Kyvné rameno už je na svém místě na nových ložiscích ,ale chybí tlumič, ten objednáváme s kamarádem přímo ve Velorexportu v Žamberku spolu se spoustou dalších potřebných dílů.Když jsou díly připraveny, vyrážíme  jedno pondělí  na pěkný výlet do Žamberku. Potěšilo nás že jsme se tu mrkli  i na dílnu kde se sajdy skládají. Před  placením jsme byli upozorněni na to ,že  to bude dost stát na což kamarád odvětil že je nám to jedno,že máme peněz jako sra... což na paní vystavující fakturu určitě udělalo dojem ((-:  asi stejně jako když jí na úvodní větu "já mám teď hroznej fofr" odvětil "dyť tady máte úplnej klid"     - jó získat si lidi je umění ((-:  . Paní měla ale bohužel s cenou pravdu ,když nám ceny prozradila protáhly se nám obličeje tak,že se nám  srovnaly  cestou zpátky  a to až někde u Chrudimi (-:  .No ale hlavně že  máme z čeho stavět.....
9-2008   Po dlouhém čekání jsem konečně přivezl nalakovaný vršek sajdy od lakýrníka a tak se pouštím do skládání.Moc se do toho nehrnu, protože se s ní letos už stejně nesvezu,nechci ji připojovat ke čtyřce dokud nebude zajetá,ale aspoň bude připravená na jaro .